חזון החברה

טייטנס סקיוריטי הציבה כמטרה לשפר את רמת אבטחת מידע של לקוחותיה באמצעות אספקת שירותי ייעוץ, הדרכה והכשרה ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על סטנדרטים בינלאומיים.

הגישה המנחה את טייטנס סקיוריטי מאז הקמתה היא לספק פתרונות איכותיים ויצירתיים, המותאמים לצורכי הלקוח, תוך דאגה לשמירה על האיכות והסטנדרטים הגבוהים ביותר.

טייטנס סקיוריטי שואפת לקיים עם לקוחותיה קשרים ארוכי טווח המושתתים על אמינות, הגינות ומחויבות להצלחה משותפת.

בטייטנס סקיוריטי מחויבים להקשיב לצורכי הלקוח ולסייע לו במציאת פתרונות יצירתיים, חדשניים ומשביעי רצון.

במבט לעתיד טייטנס סקיוריטי מגדירה יעדים הממוקדים לספק את השירותים האיכותיים ביותר, והמקצועיים ביותר!

הערכים שלנו

אנחנו מאמינים שאפשר לעשות עסקים אחרת, וקהל לקוחותינו שחוזרים אלינו בכל פעם מחדש, מוכיחים זאת שוב ושוב. אנו גאים להציג בפניכם את הערכים שמנחים אותנו בכל משימה ומשימה.
• הוגנות ואמינות - אנחנו מאמינים ששותפות אמיתית בונים רק מתוך אמון ושקיפות מלאים. אנחנו מקפידים להיות ברורים ושקופים בתקשורת שלנו עם הלקוחות.

• ממוקדי לקוח - בין אם מדובר במומחיות המגזרית שלנו, או באחד מתחומי הפתרונות שלנו - טייטנס סקיוריטי מגיעה מהתמודדות אמיתית עם בעיות של לקוחות בכל גודל. מומחיות וניסיון רב שלנו עם כל טכנולוגיה מובילה בעולם מבטיח כי תציע את הפתרון המתאים ביותר ללקוח, ללא תלות בטכנולוגיה או בספק.

• הבנה עסקית ומגזרי - טייטנס סקיוריטי מביא עימה שנים של ניסיון בעבודה עם מגזרים שונים במשק, ובתחומי פעילות שונה. עובדים שלנו מגיע עם רקע עסקי במגזרים מתאימים, ומכיר את מאפיינים מיוחדים לכל תחום פעילות.

• מצוינות ב- משלוח - המטרה שלנו היא לעמוד במסגרת התקציב ובעלויות שנקבעו לפרויקט, מבלי להתפשר לרגע על האיכות. אנחנו מפעילים מערכות בקרה ומתודולוגיות מתקדמות בשביל להבטיח את המחויבות שלנו במלואה.

• מקצוענות וחדשנות - המומחים שלנו מעודכנים תמיד בטכנולוגיות החדשות ביותר. אנחנו עובדים עפ"י מתודולוגיות וסטנדרטים המתקדמים ביותר. השילוב ביניהם מאפשר ליצור את הפתרונות הטובים והמתאימים ביותר ללקוחות שלנו.

 
התקשרו אלינו 077-5150340
כתבו לנו info@issa.org.il