דבר הנשיא

חברים וחברות יקרים שלום רב.
האיגוד הישראלי לאבטחת מידע שמח להזמין אותך לקחת חלק בפעילות הענפה בתחום אבטחת המידע ולהיות מבין מובילי התחום בעשייה בארץ.
ארגון ה-ISSA הנו ארגון עולמי ללא כוונת רווח של מקצועני אבטחת מידע ברחבי העולם, והוא מונה כיום מאות אלפי חברים ביותר מ-70 מדינות.
אנו מאמינים כי על האיגוד לפעול לקידום מקצועיות העוסקים בתחום אבטחת המידע וניהול סיכונים, ולהגברת המודעות של הציבור בנושאים אלה. האיגוד הישראלי לאבטחת מידע מתחדש כל העת, מאיגוד קטן בעיקר לחבריו, לאיגוד שפונה החוצה אל כלל ציבור מקצועני אבטחת המידע בארץ ובעולם.
 
כדי שהאיגוד יצליח לקדם את מטרותיו, וכארגון ללא כוונות רווח ולא ממומן (למעט דמי חבר), האיגוד נשען על הוועדות שכל חבריהן מתנדבים ואשר שמו לנגד עיניהם את טובת המקצוע.
 
אנו, חברי הנהלת האיגוד ואני אישית, זקוקים לכם, חברות וחברי האיגוד, למימוש מטרות האיגוד. השתתפותכם חשובה ותורמת הן לארגונים בהם אתם ואנו עובדים והן למקצוע, וזאת בנוסף לסיפוק האישי הרב ולתרומה שיכולים לנבוע  לכל אחד מאיתנו כשותף במהלכים אלו. אדרבא, זו הזדמנות לתת ביטוי ליכולות שלכם ולקדם סוגיות ונושאים הרלוונטיים לכם.
 
הועדה תתכנס כ-10-12 מפגשים בשנה. אשמח לראות חברים נוספים, אם כחברים קבועים או כמשקיפים מצטרפים לוועדות השונות שלנו, ולקחת חלק פעיל בעשייה של האיגוד בארץ, ולקדם את מטרותיו.
אם אתם חושבים שאתם יכולים לתרום באחד הנושאים בהם האיגוד עוסק, ניתן לפנות אלי ישירות בדוא"ל : info@issa.org.il
 
 
בברכה,
דני אברמוביץ
נשיא האיגוד ISSA ( הציאפטר הישראלי)